Kamieninės ląstelės - taip gydo gamta Pagrindinis - Kodėl verta išsaugoti? - Specialistų nuomonės - Prof. med. dr. Robertas Lažauskas
Atgal
 
Prof. med. dr. Robertas Lažauskas LSMU Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Žaviuosi žmonėmis, kurie ne tik mato medicinos ateities vystymąsi, bet ir patys padeda kitiems. Jų dėka ir atsirado Kamieninių ląstelių bankas. Manau, kad net ir nebūnant mediku, nesunku suprasti, kad kamieninės ląstelės yra mūsų ir mūsų vaikų ateities sritis.

 

Intensyviai vystantis pramonei, ypač chemijos, genetiškai modifikuojant produktus, didėjant mutacijų skaičiui, žmogaus organizmo atsparumas nuolat mažėja. Organizmas, norėdamas išgyventi, nuolatos blogėjančiose gyvenimo sąlygose, turės prisitaikyti prie tokios aplinkos. Gebėjimas adaptuotis prie aplinkos kiekvienam yra individualus - vienų geresnis, kitų blogesnis. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo sveikatos sutrikimų. Jiems atsiradus, pradedame ieškoti stebuklingo sveikatos ir gyvybės eliksyro. O eliksyras – tai mūsų požiūris ir veiksmai rūpinantis savo ir savo vaikų sveikata. Todėl pasirūpinkime realiais darbais – surinkime kraują iš virkštelės ir atiduokime į specialistų rankas. 

 

Dauguma sako, kad tai brangi paslauga. Savo vaikams brangu?! O kas yra brangiau už sveikatą ir gyvybę?! Esu už tokią investiciją į vaikų ateitį! Ir rekomenduoju tai savo kolegoms ir pažįstamiems.